Połącz...

Specjalista ds. zakupów z językiem angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135981

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem zakładu, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. zakupów.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z istniejącymi dostawcami zlokalizowanymi za granicą i w Polsce celem zagwarantowania dostępności materiałów do produkcji przy zachowaniu optymalnych stoków magazynowych
  • zakupy komponentów oraz półproduktów
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów zakupu
  • inicjowanie działań mających na celu osiągnięcie określonego poziomu oszczędności poprzez rozwijanie współpracy z dostawcami, negocjacje jak i szukanie większych wolumenów zakupowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikacje ustną i pisemną
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. zakupów lub pokrewnym w branży produkcyjnej
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (około 7 dni w ciągu miesiąca)
  • znajomość programów informatycznych wspierających planowanie zakupów

Korzyści

  • praca w stabilnej firmie z wieloletnią tradycją
  • ciekawe stanowisko o wysokim stopniu samodzielności
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i umiejętności

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Kupno | Kupiec | Specjalista | Chemiczny | Chemia | Zamówienia | Zakupy | Kupno | Łancuch dostaw |