Połącz...

Specjalista ds. zakupów z j.angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Kontakt Olga Krzuś
Nr Ref. 137476

Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy produkcyjne, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Specjalisty ds. zakupów.

Obowiązki:

  • składanie zamówień, dbanie o ich terminowość oraz zgodność w stosunku do zapotrzebowań klientów wewnętrznych
  • wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w danych dotyczących zamówień i dostaw
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • zarządzanie łańcuchem dostaw - wyszukiwanie ewentualnych problemów lub błędów, wprowadzanie usprawniających działań
  • kontakt z klientami i dostawcami w języku polskim i angielskim
  • organizacja przesyłek oraz dostaw
  • analiza i interpretacja danych w systemie, przygotowywanie raportów
  • opracowywanie trendów zapasów i dostępności materiałów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe mile widziane
  • min. 1,5 roku doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów lub logistyki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienny kontakt z dostawcami i klientami
  • znajomość Microsoft Dynamics NAV lub SAP mile widziana
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • wysokie kompetencje interpersonalne
  • zdolności organizacyjne i analityczne
  • znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Logistyka | Produkcja | Spedytor | Specjalista | Koordynator | Kupiec | Logistyka | Zamówienia |