Połącz...

Specjalista ds. Zakupów

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 5-21-41120

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy najlepszych Kandydatów do objęcia nowotworzonego stanowiska w organizacji:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Obowiązki na stanowisku:

  • dokonanie zakupów produkcyjnych i nieprodukcyjnych,
  • poszukiwanie nowych dostawców i usług,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • ścisła współpracę z działem zakupów w centrali,
  • kontakt z dostawcami (w kraju i zagranicą),
  • optymalizacja procesów zakupowych.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • 1,5-2-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w utrzymaniu relacji oraz kontaktu z dostawcami,
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność współpracy z różnymi poziomami i działami w firmie,
  • wysoka kultura osobista oraz samodzielność w pracy.

Korzyści

Nasz Klient Oferuje:
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna/ubezpieczenie na życie,
  • zagraniczne wyjazdy służbowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pełna autonomia i niezależność w działaniu,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz praca w międzynarodowym środowisku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Specjalista | Farmaceutyka | Public relations | Marketing internetowy | Medyczny | Media | Marketing | Komunikacja | Handel | Media społecznościowe | Raportowanie | Sprzedaż | HR Marketing specialist