Połącz...

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 dni temu
Kontakt Ewa Dąbrowska
Nr Ref. 4-13-45292

Dla naszego Klienta, Centrum Usług Wspólnych z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Zadania:

  • Udział w realizacji polityki zakupowej firmy
  • Zakupy materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem SSC
  • Negocjacje warunków z dostawcami w Polsce i zagranicą
  • Poszukiwanie nowych źródeł dostaw oraz optymalizacja współpracy z dostawcami
  • Nadzór nad dokumentacją zakupową

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Zaawansowane kompetencje interpersonalne
  • Duża samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Zaawansowana umiejętność analitycznego myślenia

Korzyści

  • Możliwość pracy w międzynarodowych strukturach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w postaci karty multisport, prywatnej opieki medycznej, dofinansowania do szkoleń oraz posiłków, i wiele innych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Sprzedaż and Marketing | Produkcja | Chemia | Obsługa / serwis | Przemysł | Sprzedaż | Konsultant | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Specjalista | Przedstawiciel | B2B | Chemia | Inżynieria | Przemysł | Międzynarodowy | Regionalny | Sprzedaż | Techniczny | Produkcja | Drewno | Purchaser