Połącz...

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 21 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 139570

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: bliskie okolice Poznania

Zadania:

  • Udział w realizacji polityki zakupowej firmy;
  • Zakupy materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji;
  • Monitorowanie stanów magazynowych oraz utrzymywanie ich na odpowiednim poziomie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania zakładu;
  • Negocjacje warunków z dostawcami w Polsce i zagranicą;
  • Poszukiwanie nowych źródeł dostaw oraz optymalizacja współpracy z dostawcami;
  • Nadzór nad dokumentacją zakupową.

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów;
  • Doświadczenie w realizacji procesów zakupowych dla zakładu produkcyjnego w branży spożywczej;
  • Wykształcenie wyższe - preferowane;
  • Min. dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego;
  • Zaawansowane kompetencje interpersonalne;
  • Duża samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej;
  • Znajomość technik negocjacyjnych;
  • Zaawansowana umiejętność analitycznego myślenia.

Korzyści

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Sprzedaż and Marketing | Produkcja | Chemia | Obsługa / serwis | Przemysł | Sprzedaż | Konsultant | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Specjalista | Przedstawiciel | B2B | Chemia | Inżynieria | Przemysł | Międzynarodowy | Regionalny | Sprzedaż | Techniczny | Produkcja | Drewno | Purchaser