Połącz...

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 200 - 6 300 PLN/m
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 7-26-42854

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy mającej swoje centrum biznesowe w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • rejestracja zgłoszeń serwisowych od klientów niemieckojęzycznych związanych z użytkowaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • diagnoza problemów i ich porządkowanie według stopnia ważności
  • rozwiązywanie pojawiających się trudności związanych z codzienną pracą klientów zgłaszanych poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub chat
  • współpraca ze specjalistami drugiej linii wsparcia
  • codzienna praca w języku niemieckim oraz angielskim

Wymagania

Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (B2/C1)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie traktowane jako plus
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • chęć rozwoju w obszarze IT
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

Korzyści

Korzyści:
  • umowa o pracę
  • praca w międzynarodowym, stabilnym środowisku
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Oprogramowanie | Helpdesk | Konsultant systemu | Wsparcie | Specjalista | Asystent / asystentka | Customer support