Specjalista ds.wsparcia klienta z językiem czeskim lub słowackim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Nr Ref. 1-26-40819

Dla naszego klienta, firmy, będącej jednym z liderów z branży operacji elektronicznych, w związku z dynamiką i rozbudową międzynarodowych struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem czeskim lub słowackim

Zadania:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami w języku czeskim lub słowackim
  • przyjmowanie, rozwiązywanie problemów dotyczących obsługi urządzeń
  • dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego umożliwiająca codzienny kontakt z zagranicznymi ( poziom min. B2)
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Karta Benefit
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Specjalista | Klient | Lecturer