Specjalista ds. wsparcia IT z j. niemieckim - wdrożenia oprogramowania

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 138834

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent oprogramowania IT dla branży logistycznej, która otworzyła nowe centrum biznesowe na Śląsku.
W chwili obecnej dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowej podjąć pracę na stanowisku Specjalista ds. wsparcia IT z j. niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie wdrożeń u klientów firmy (obszar Polski)
  • praca w globalnym zespole
  • analiza oczekiwań klientów
  • udzielanie wsparcia klientom

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość na odbycie szkolenia w Niemczech (6 miesięcy z możliwością zjazdu do domu na weekendy)
  • wykształcenie wyższe
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - wsparcie techniczne klientów, wdrożenia itp.
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • samodzielne stanowisko

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Wsparcie | Specjalista | IT | Pierwsza linia wsparcia | Techniczny | IT Consultant