Połącz...

Specjalista ds. wsparcia - dział serwisu oprogramowania

Lokalizacja Powiat będziński
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 dni temu
Nr Ref. 7-10-42384

Dla naszego klienta, firmy informatycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej aplikacje dla branży farmaceutycznej oraz dla rozwiązań magazynowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko konsultanta service desk, który dołączy do zespołu serwisu oprogramowania.

Zakres obowiązków:

  • analiza i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji mobilnych oraz systemów ERP
  • kontakt z klientami firmy
  • analizowanie i raportowanie korekt do oprogramowania
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • wiedza z zakresu procesów biznesowych branży farmaceutycznej
  • doświadczenie w pracy przy systemach klasy ERP
  • znajomość i umiejętność tworzenia zapytań SQL/PL SQL
  • gotowość do nauki i dalszego rozwoju
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

Korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
  • pracę w młodym profesjonalnym i zgranym zespole
  • samodzielne prowadzenie projektów oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę jak i B2B
  • pracę w komfortowych warunkach – gwarantowane miejsce parkingowe, wyposażona kuchnia i jadalnia
  • wyjazdy integracyjne

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Konsultant | Specjalista | SQL | OS consultant