Połącz...

Specjalista ds. windykacji z j. niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140204

Dla naszego Klienta, renomowanej, międzynarodowej kancelarii prawnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • identyfikacja przeterminowanych płatności,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem
  • ustalanie terminu spłaty
  • windykowanie należności od klientów biznesowych
  • przypominanie o zbliżającej się dacie spłaty, wysyłanie przypomnień drogą mailową
  • ocenę ryzyka kredytowego
  • ocenę historii kredytowania danego klienta

Wymagania

Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckim (min. C1)
  • dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • doświadczenie w zakresie Customer Service, telefonicznego kontaktu z klientem, rozwiązywania reklamacji i umiejętności windykacyjne będą dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem, sumienność, zdolności analityczne

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w ścisłym centrum Warszawy
  • pakiet szkoleń

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Obsługa klienta | IT | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Klient | Język | Call center | Rozliczanie płatności | Windykacja | Należności | Consultant