Połącz...

Specjalista ds. weryfikacji danych

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 500 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138171

Firma Grafton Recruitment dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży SSC/BPO, poszukuje absolwenta studiów ekonomicznych z językiem angielskim na stanowisko Specjalisty ds. weryfikacji danych

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie dokumentów zgodnie z przyjętymi wytycznymi
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Raportowanie
  • Przygotowywanie projektów zleconych przez menagerów
  • Pomoc przy zewnętrznych i wewnętrznych pracach audytoryjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane kierunki ekonomia, finanse, rachunkowość etc.)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min poziom B2)
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Umowa o pracę na pełen etat w oparciu o umowę tymczasową (1 rok)
  • Możliwość rozwoju w organizacji międzynarodowej
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Audyt | Finanse SSC / BPO | Finanse | Asystent / asystentka | Specjalista | Młodszy / młodsza | SSC | Biuro | Administracja | Finansowe | Raportowanie | Projekt |