Połącz...

Specjalista ds. wdrożeń ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138837

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent oprogramowania IT dla branży logistycznej, która otworzyła nowe centrum biznesowe na śląsku.
W chwili obecnej dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowej podjąć pracę na stanowisku Specjalista ds. wsparcia IT z j. niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie wdrożeń u klientów firmy (obszar Polski)
  • praca w globalnym zespole
  • analiza oczekiwań klientów
  • udzielanie wsparcia klientom

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość na odbycie szkolenia w Niemczech (6 miesięcy z możliwością zjazdu do domu na weekendy)
  • wykształcenie wyższe
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - wsparcie techniczne klientów, wdrożenia itp.
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • samodzielne stanowisko

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Wsparcie | Specjalista | IT | Pierwsza linia wsparcia | Techniczny | IT Consultant