Połącz...

Specjalista ds. wdrożeń ERP

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139003

Grafton Recruitment poleca firmę z branży rozwiązań IT dla biznesu- właściciela platformy działającej w chmurze, wspierającej firmy z zakresu logistyki i transportu.

W związku z rozwojem struktur biura w Krakowie i zapotrzebowania rynku europejskiego, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń ERP

Zadania:

  • praca w zespole wspierającym wdrożenia systemu ERP w chmurze dla biznesu
  • współpraca z zespołem IT i z zespołem sprzedażowym
  • posprzedażowe spotkania z Klientem w celu technicznego przedstawienia działania platformy
  • opieka posprzedażowa, prowadzenie szkoleń dla pracowników Klienta
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego- poziom C1
  • wykształcenie w obszarze informatycznym lub pokrewnym
  • wiedza z zakresu tworzenia dokumentacji technicznej, przetargowej, prezentacji technicznych
  • nastawienie na potrzeby Klienta, umiejętność nawiązywania biznesowych relacji z Klientem
  • umiejętność pracy w zespole- kontakt z zespołem IT w Krakowie
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • chęć częstych podróży służbowych- odpowiedzialność za region całej Polski
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • narzędzia potrzebne do pracy, laptop, telefon
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • refundacja okularów korekcyjnych
  • praca pełna wyzwań na rozwojowym stanowisku

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Produkcja and zakupy and logistyka | Sieci | Telekomunikacja | Oprogramowanie | Logistyka | IT | Konsultant | Specjalista | Kierownik / menedżer projektu | SQL | Java | ERP Specialist