Połącz...

Specjalista ds. tłumaczeń w obszarze księgowości

Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137042

Jeżeli posługujesz się językiem angielskim w stopniu biegłym, a także posiadasz wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży outsourcingu, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • wsparcie w zakresie tłumaczeń podczas przeniesienia procesów księgowych na zewnątrz firmy,
  • tworzenie raportów podsumowujących spotkania wewnętrzne,
  • przygotowanie dokumentacji w języku angielskim.

Wymagania

Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa wiedza z zakresu finansów i rachunkowości,
  • mile widziana znajomość procesów księgowych z obszaru AP,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Korzyści

Korzyści:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Specjalista | Zmiana | Zobowiązania | Język |