Połącz...

Specjalista ds. sprzedaży detalicznej - branża techniczna

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140271

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu hutniczego, poszukujemy osoby na stanowisko - Specjalisty ds. sprzedaży detalicznej.

Lokalizacja pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • reagowanie na zapytania ofertowe
  • bieżący kontakt z klientem detalicznym w sprawie ofert, zamówień, wysyłek
  • koordynowanie wysyłek do klientów
  • współpraca z działem logistycznym

Wymagania

  • doświadczenie w dziale handlowym, obsługi klienta itp. w firmie o profilu przemysłowym
  • samodzielność w działaniu
  • wielozadaniowość
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Korzyści

  • praca w znanej, renomowanej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie wzbogacone o premię kwartalną

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | HR and administracja and prawo | Sprzedaż and Marketing | Produkcja | Sprzedaż | Administracja | Koordynator | Specjalista | Wsparcie | Wytwórczy | Back office | Sales Officer