Połącz...

Specjalista ds. SEM/SEO

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140373

Dla jednego z naszych klientów, polskiej sieci handlowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. SEM/SEO.

Zadania:

  • prowadzenie kampanii SEM, optymalizacja stron i wdrażanie kampanii SEO dla sklepów online.
  • analiza efektów prowadzonych kampanii.
  • poszukiwanie i wprowadzanie nowych rozwiązań.
  • monitoring rynku.
  • koordynacja pracy osób odpowiedzialnych za modyfikację treści na witrynie oraz za zmiany w kodzie strony.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze SEM lub SEO.
  • wiedza z zakresu trendów i narzędzi SEM i SEO.
  • wykształcenie wyższe.
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.
  • samodzielność w działaniu, dobre umiejętności interpersonalne.

Korzyści

  • udział w ciekawych projektach.
  • samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ogólnopolskim zasięgu.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Badacz rynku | Specjalista | SEO | Monitorowanie mediów | Media | Google AdSense | Google AdWords | Google Analytics | Marketing specialist