Połącz...

Specjalista ds. Rozwoju Baz Danych

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 140098

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwój systemów w obszarze zakupów;
  • Zarządzanie procesami integracji danych związanych z umowami i zamówieniami u dostawców;
  • Przeprowadzanie testów developerskich wdrażanych rozwiązań;
  • Rozwój zakupowych baz danych;
  • Nadzór nad procedurami i przygotowanie raportów finansowych;
  • Prowadzenie projektów specjalnych w obszarze zakupów globalnych;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obrzarze rozwoju baz danych w łańcuchu dostaw;
  • Język angielski - biegły;
  • Doskonała znajomość MS Office - Access i Excel;
  • Zaawansowane umiejętności deweloperskie (VBA, MS SQL, MySQL);
  • Rozwinięte zdolności analityczne;
  • Praktyczna wiedza z zakresu systemó ERP o SAP;
  • Doświadczenie w e-sourcingu będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do podróży służbowych.

Korzyści

  • możliwość pracy międzynarodowych strukturach;
  • szansa rozwoju i awansu;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji;
  • Odpowiedzialność i samodzielność.
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bogaty pakiet benefitów;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Inżynieria | Przemysł | Technolog | FMCG | Żywność | Wdrażanie | Projekt | Standaryzacja | Technologia | Haccp | Foodprocessing technologist