Połącz...

Specjalista ds. rozwoju aplikacji

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139898

Naszym Klientem jest jedna z najnowocześniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie aplikacji biznesowych umożliwiających wsparcie przedsiębiorców i start up'ów na terenie Polski i Ukrainy,
  • prezentacja kluczowych produktów oraz aplikacji dopasowanych do potrzeb lokalnego rynku,
  • współpraca z klientami w zakresie przedstawienia oferowanych rozwiązań,
  • koordynacja projektów oraz eventów promujących produkty firmy,
  • udział w tworzeniu strategii reklamującej produkty,
  • aktywna współpraca z wewnętrznymi działami m.in. inżynierii, marketingu, PR.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku informatyka (lub kierunki pokrewne),
  • min. 4 lata doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość systemu Android,
  • bardzo dobra znajomość aplikacji internetowych i mobilnych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego będzie dużym atutem.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • międzynarodowe środowisko pracy w organizacji będącej liderem na rynku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednym z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się obszarów biznesowych.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Sprzedaż and Marketing | Oprogramowanie | Marketing | Specjalista | Android | Web | Rozwiązania w chmurze | Rozwój | Google Analytics | Google AdWords | Google AdSense | Programme manager