Połącz...

Specjalista ds. Rozliczeń

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139948

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy, która jest światowym liderem w branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie obsługi księgowej w obszarze zobowiązań i należności dotyczących działalności spółki,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • sprawdzanie zgodności faktur z zamówieniem/umową oraz współpraca z komórkami wewnętrznymi w kwestii wyjaśnienia niezgodności,
  • udział w zamknięciu miesiąca,
  • kontakt z kontrahentem w zakresie weryfikacji statusu płatności oraz wyjaśnienia niezgodności,
  • przygotowanie danych na potrzeby audytów i kontroli oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
  • ewidencja i kontrola działalności importowej i eksportowej.

Wymagania

  • wykształcenia wyższe kierunkowe (Ekonomia/ Finanse i Rachunkowość),
  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości,
  • dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,
  • mile widziana znajomość programu SAP w obszarach finansowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • znajomości zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Korzyści

Korzyści:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową na okres 6 miesięcy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w strukturach międzynarodowej organizacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | SAP | Bookkeeper, accountant