Połącz...

Specjalista ds. Rekrutacji IT z językiem francuskim

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 dni temu
Nr Ref. 133335

Dla naszego Klienta- międzynarodowej korporacji, mieszczącej się na terenie Krakowa, aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych obszarem HR.

Zadania:

  • telefoniczny i mailowy kontakt z kandydatamii w języku francuskim
  • wsparcie działu HR w bieżących zadaniach
  • wykorzystywnaie alternatywnych źródeł wyszukiwania kandydatów
  • przeprowadzanie telefonicznych wywiadów z kandydatami tworzenie short listy
  • kontakt z Klientem wewnętrznym

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskigo B2
  • biegła znajomość języka języka francuskiego C1
  • min. roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji IT
  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze HR
  • zaawansowane umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejetności analitycznego myślenia i wyszukiwania informacji

Korzyści

  • udziału w projektach dedykowanych na rynek francuski
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwośc rozwoju w strukturach firmy
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość uczestniczenia w dodatkowych szkoleniach
  • pakiet relokacyjny

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | HR | Doradca | Asystent / asystentka | Konsultant | SAP HR | HR | Młodszy / młodsza | HR Specialist