Połącz...

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 6-10-43688

Grafton Recruitment poleca firmę z branży rozwiązań IT dla biznesu- właściciela platformy działającej w chmurze, wspierającej firmy z zakresu logistyki i transportu.

W związku z rozwojem struktur biura w Krakowie i zapotrzebowania rynku europejskiego, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji.

Zadania:

  • prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych, selekcja kandydatów, ofertowanie
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • prowadzenie procesu on-boardingu
  • wyszukiwanie kandydatów za pomocą LinkedIn, GoldenLine i innych alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • tworzenie opisów stanowisk
  • zarządzanie kampaniami ogłoszeniowymi i zakładką Kariera na stronie www
  • dbanie o wizerunek firmy w sieci
  • współpraca z Klientem wewnętrznym (Project Managerami, Liderami zespołów w Polsce i za granicą)
  • jakościowa realizacja powierzonych projektów

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego- poziom C1
  • wykształcenie w obszarze psychologii, socjologii, ZZL
  • około 2 lata doświadczenia w rekrutacji in-house lub agencji rekrutacyjnej, w tym doświadczenie w prowadzenie projektów z sektora IT
  • wiedza z zakresu IT, ERP, CRM
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end to end
  • znajomość źródeł pozyskiwania kandydatów
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

Korzyści

  • narzędzia pracy laptop, telefon
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • refundacja okularów korekcyjnych
  • szeroki zakres szkoleń
  • kursy językowe
  • praca pełna wyzwań na rozwojowym stanowisku
  • praca na lokalnych i międzynarodowych projektach

Agencja zatrudnienia numer 812.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | IT | Rekruter | Administracja | HR | Polityka kadrowa | Zarządzanie zasobami ludzkimi | In-house | ERP | Administration