Połącz...

Samodzielny specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139434

Firma Grafton Recruitment współpracująca z wieloma międzynarodowymi Klientami, wspiera obecnie proces rekrutacyjny dla jednej z nich. Naszym Klientem jest firma z niemieckim kapitałem, z sektora BPO obecna na rynku wrocławskim od 2012 roku. W związku z ciągłym poszerzaniem się struktur i prężnym rozwojem poszukujemy osoby chcącej kontynuować swoją ścieżkę kariery zawodowej w dziale rekrutacji.

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji
Lokalizacja: centrum wrocławia

Obowiązki:

  • Koordynowanie całego procesu rekrutacyjnego
  • Współpraca z hiring managerem w celu budowy planu rekrutacyjnego
  • Tworzenie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • Uczestniczenie w spotkaniach rekrutacyjnych
  • Monitorowanie trendów na rynku pracy

Wymagania

  • Min. 2,5 letnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji oraz wyszukiwaniu kandydatów
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Płynna komunikacja w języku angielskim
  • Wiedza na temat sposobów wyszukiwania kandydatów
  • Umiejętność organizacji czasu pracy

Korzyści

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pakiet benefitów tj. ubezpieczenie na życie, karta multisport, prywatna opieka medyczna

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Rekruter | Partner biznesowy | SAP HR | EMEA / CEE | HR | Starszy / starsza | SSC | Osobisty | Kadry | Administracja | BPO | Recruiter