Połącz...

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 136454

Dla naszego Klienta, który planuje otworzyć nowy SSC w Krakowie poszukujemy Specjalisty ds. rekrutacji.

Bedziesz mieć niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w budowaniu nowego centrum biznesowego.

Obowiązki:

  • prowadzenie kompleksowych projektów rekrutacyjnych
  • wyszukiwanie, selekcja i rekrutacja kandydatów
  • praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych oraz procesów HR
  • stała współpraca z managerami, klientami wewnętrznymi i pracownikami firmy

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkim, psychologia, zarządzanie personelem lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. C1)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • doświadczenie w środowisku korporacyjnym
  • komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy

  • uczestnictwo w procesie tworzenia nowego centrum usług wspólnych
  • szkolenia
  • praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

HR and administracja and prawo | HR | Lider zespołu | Benefity i świadczenia | Płace | Polskie prawo pracy | SAP HR | Pozyskiwanie talentów | Zarządzanie talentem | Rozwój | Szkolenie | Recruiter