Połącz...

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 6 000 PLN/m
Opublikowane 1 dzień temu
Kontakt Justyna Niemiec
Nr Ref. 5-26-45506

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z kapitałem niemieckim, która niedawno otworzyła swoje centrum biznesowe we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla (finanse, administracja, IT)
  • Bliska współpraca z Managerami Liniowym pod kątem prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów za pomocą dostępnych narzędzi ( direct search, headhunting, networking)
  • Opracowywanie planów rozwoju pracowników oraz narzędzi motywacyjnych
  • Aktywna praca nad rozwojem strategii HRowych
  • Uczestniczenie we wdrażaniu projektów HRowych
  • Aktywne uczestniczenie w kreowaniu i wdrażaniu strategii Employer Brandingowych
  • Prowadzenie analiz rynkowych, przygotowywanie raportów oraz prezentacji

Wymagania

Oczekiwania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowych strukturach w wewnętrznym dziale rekrutacji- warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową- warunek konieczny
  • Znajomość języka niemieckiego będzie atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne- umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
  • Praktyczna znajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • Zaangażowanie, pozytywne nastawienie i energia

Korzyści

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w budowaniu nowych struktur SSC
  • Możliwość opracowywania oraz wdrażania strategii oraz rozwiązań HRowych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Rekruter | Specjalista | Konsultant | Partner biznesowy | Rekrutacja | Administracja | Rozwój | Excel | Polityka kadrowa | Relacje | SAP HR | SSC | Pozyskiwanie talentów | Szkolenie | HR Specialist