Połącz...

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 131842

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma zajmująca się kompleksowo usługami z zakresu doradztwa personalnego dla partnerów biznesowych w Europie i na świecie. Firma została założona w 1982 roku. Aktualnie do naszego zespołu w Krakowie poszukujemy konsultanta, który zajmie się realizacją projektów rekrutacji stałych, a także obsługą kluczowych klientów oddziału na stanowisko:

Specjalisty ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych w obszarze sektora Business Services
  • doradztwo dla klienta w zakresie optymalizacji procesu rekrutacyjnego w ramach realizowanych projektów
  • pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami i klientami
  • realizacja obowiązków w oparciu o zasadę współpracy i dzielenia się wiedzą z innymi pracownikami Grafton

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji finanse/ księgowość, SSC, BPO
  • doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników niższego, średniego i/lub wyższego szczebla
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w oparciu o założone cele
  • znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metod pozyskiwania kandydatów
  • gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy (w zależności od wymagań projektu)
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • odpowiedzialność za powierzone projekty
  • poczucie humoru i chęć do nauki

Korzyści

  • prywatna opieka medyczna
  • dostęp do serwisu Multikafeteria
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • jasna, zdefiniowana ścieżka rozwoju zawodowego i duże możliwości rozwoju
  • atrakcyjny system prowizji

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | HR | Finanse SSC / BPO | Konsultant | Koordynator | Rekruter | Specjalista | BPO | Konsulting | Rozwój | HR | Rekrutacja | SSC | Recruiter