Połącz...

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 4 500 PLN/m
Opublikowane 21 dni temu
Kontakt Karolina Warzecha
Nr Ref. 4-12-42450

Naszym Klientem jest prestiżowa firma - lider w branży FMCG.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji , poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem: Specjalista ds. rekrutacji.

Głównym miejscem pracy będzie siedziba Klienta znajdująca się w Centrum Poznania - poszukujemy osób zamieszkujących Poznań i okolice.

Osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie biznesowe i rekrutacyjne centrów logistycznych - zlokalizowanych w województwach: Wielkopolskim, Mazowieckim, Pomorskim oraz Śląskim.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • osobistą koordynację działań rekrutacyjnych w poszczególnych lokalizacjach Klienta,
  • redagowanie i publikację ogłoszeń o pracę,
  • codzienną współpracę z lokalnym biznesem oraz HR Managerem - badanie potrzeb oraz realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • screening telefoniczny,
  • weryfikację i selekcję nadesłanych aplikacji,
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych projektów.

Wymagania

  • umiejętność współpracy z managerami na różnych płaszczyznach komunikacji
  • konieczne doświadczenie na stanowisku związanym z realizowaniem projektów rekrutacyjnych min. 1 rok,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych - własny samochód
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz zorientowanie na realizację założonych celów,
  • otwartość, elastyczność oraz duża kultura osobista.

  • umowa o pracę tymczasową na pełny etat w bardzo profesjonalnym środowisku pracy,
  • atrakcyjne rozliczenie kosztów
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport,
  • praca u uznanego pracodawcy w renomowanej organizacji.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Administrator | Rekruter | Konsultant | Administracja | Rekrutacja | Biuro | HR Business Partner