Połącz...

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 13 dni temu
Nr Ref. 6-12-41699

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która jest światowym liderem w branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa procesów rekrutacji wewnętrznych i zewnętrznych
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • organizacja i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • sporządzanie podsumowań, raportów dla Managerów
  • realizacja działań wspierających budowanie wizerunku pracodawcy (Employer Branding)
  • planowanie oraz monitorowanie budżetu rekrutacyjnego- współpraca z dostawcami usług rekrutacyjnych

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska pracy stałej, w tym także związane z rekrutacją na stanowiska w obszarze sprzedaży, marketingu
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, socjologii lub psychologii
  • znajomość narzędzi i metod rekrutacji
  • umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i przygotowywania raportów
  • doświadczenie w realizacji działań z zakresu Employer Brandingu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znakomita organizacja pracy własnej, elastyczność, szybkość działania

Korzyści

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Administracja | Recruiter