Połącz...

Specjalista ds raportowania z obszaru PMO

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Małgorzata Śmietało
Nr Ref. 137892

Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds raportowania z obszaru PMO

Obowiązki:

  • zarządzanie środowiskiem bazodanowym SQL oraz platformą SharePoint,
  • tworzenie i utrzymywanie narzędzi do generowania raportów cyklicznych i bieżących na potrzeby Project Managera oraz Specjalistów PMO,
  • rozwijanie i testowania nowych narzędzi raportowych i analitycznych,
  • wdrażanie usprawnień w zakresie istniejących procesów raportowo-analitycznych,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, najlepiej z obszaru IT bądź pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość języka SQL, T-SQL oraz SSIS czy SSRS,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft SharePoint oraz SAP Solution Manager będzie atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dbałość o szczegóły i detale,

Korzyści

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opieka medyczna rozszerzona o opiekę densystyczną
  • karta MultiSport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • wewnętrzne inicjatywy oraz miła atmosfera pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Kierownik / menedżer projektu | Konsultant | SAP Basis | SAP | ERP | Project Manager