Połącz...

Specjalista ds. Raportowania i optymalizacji narzędzi

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 14 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-12-45534

Dla naszego Klienta, dużej prestiżowej firmy o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Raportowania i optymalizacji narzędzi

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i optymalizacja narzędzi do raportowania i analiz
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności oraz automatyzacja procesów
  • Poprawa jakości i efektywności systemu i procesów
  • Rozwój narzędzi dotyczących istotnych parametrów biznesowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w środowisku międzynarodowym

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze rozwoju narzędzi do analiz i raportowania
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. C1)
  • Doskonała znajomość Excel
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Praktyczne doświadczenie w systemie SAP
  • Proaktywna postawa i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Preferowane doświadczenie w środowisku SSC/BPO

Korzyści

  • Pakiet relokacyjny
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet benefitowy (karta Multisport, opieka medyczna, chill room, kursy językowe i wiele innych)
  • Elastyczne godziny pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Oprogramowanie | Analityk | Konsultant biznesowy | Specjalista | BI | PL/SQL | SAP | VBA | Cold fusion | Bazy danych | IT Analyst