Połącz...

Specjalista ds. Raportowania i Konsolidacji z j. angielskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137502

Dla nowego międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Raportowania i Konsolidacji, która dołączy do Zespołu ds. Kontrolingu.

Zakres zadań:

  • analiza i wyjaśnianie różnic pomiędzy aktualnymi danymi i forecastem oraz budżetem.
  • przygotowywanie raportów na podstawie skonsolidowanych danych.
  • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu i forecastów.
  • współpraca z kontrolerami z HQ.
  • przygotowywanie raportów i analiz ad-hoc.

Wymagania

  • 3-4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze analizy i raportowania zdobyte w firmie SSC/BPO.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • praktyczna znajomość Excela.
  • znajomość SAP-a.
  • rozwinięte umiejętności analityczne.
  • wykształcenie wyższe.

Korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Inwestycje | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Kontroler | Analityk | Finanse | Ryzyko | SSC |