Połącz...

Specjalista ds. raportowania i analizy danych HR

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 PLN/m
Opublikowane 7 dni temu
Nr Ref. 9-12-43785

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy z Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. raportowania i analizy danych HR.

Zakres zadań:

  • tworzenie i automatyzacja raportów z obszaru HR (np. liczba osób zatrudnionych, liczba osób opuszczających firmę, wynagrodzenia, szkolenia, turnover, itp.)
  • analiza danych w raportach i prezentacja wniosków przed kadrą zarządzającą.
  • koordynowanie projektów dotyczących jakości danych na poziomie globalnym.
  • wsparcie masowej migracji danych.
  • tworzenie dokumentacji dotyczącej procesów HR.

Wymagania

  • doświadczenie w międzynarodowej firmie na stanowisku analitycznym w obszarze HR - warunek konieczny.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • znajomość SAP SuccessFactors lub innego systemu HR.
  • bardzo dobra znajomość Excela.
  • bardzo dobre umiejętności analityczne oraz interpersonalne.

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • konkurencyjny pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Łodzi.
  • elastyczne godziny pracy.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Analizy | Administrator | Specjalista | Analityk | Back office | HR | SAP HR | HR Specialist