Połącz...

Specjalista ds. Raportowania

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137443

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy consultingowej działającej w sektorze finansowym, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Raportowania.

Nie musisz posiadać dużego doświadczenia - od kandydatów oczekujemy przede wszystkim znajomości zaawansowanych funkcji MS Excel oraz chęci do pracy z językiem ANGIELSKIM w silnie międzynarodowym i biznesowym środowisku pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Przygotowywanie raportów z wykorzystaniem MS Excel
  • Projektowanie interfejsów pomiędzy systemem ERP i MS Exel
  • Tworzenie zaawansowanych raportów z wykorzystaniem Makr i VBA
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji funkcjonalnej systemu ERP

Wymagania

  • wyższe wykształcenie o profile technicznym lub ekonomicznym
  • minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Excel i VBA
  • podstawowa znajomość SQL
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość kształtowania swojej ścieżki zawodowej w sektorze finansowym
  • liczne szkolenia branżowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Specjalista | SQL | VBA |