Połącz...

Specjalista ds. raportów sprzedażowych

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 5-13-41092

Grafton recruitment zaprasza do udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie raportów sprzedażowych
  • naliczanie marży dla handlowców za zrealizowane zamówienia i sfinalizowane umowy
  • analiza trendów na rynku
  • pomoc w audytach wewnętrznych
  • aktualizacja danych w systemie

Wymagania

Oczekiwania stawiane kandydatom:
  • wykształcenie wyższe, lub studenci ostatnich lat
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonała znajomość pakietu MS Office
  • dokładność
  • samodzielność

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

HR and administracja and prawo | HR | Doradca | Konsultant | Rekruter | Specjalista | BPO | Konsulting | HR | Osobisty | Kadry | Pozyskiwanie talentów | Rekrutacja | Sales analyst