Połącz...

Specjalista ds. produktu- oprogramowanie laboratoryjne

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 8 000 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kaszuba
Nr Ref. 137204

Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na globalne stanowisko:
Specjalisty ds. produktu (oprogramowanie laboratoryjne)

Obowiązki:

  • Promowanie produktu wewnątrz firmy i na zewnątrz
  • Codzienna praca z Inżynierem Sprzedaży i Serwisu z działu MEC LAB,
  • Koordynowanie działań i codzienna komunikacja z globalną grupą dedykowaną do wsparcia produktu
  • Badanie rynku i znajdowanie potencjalnych klientów u których produkt mógłby znaleźć zastosowanie
  • Organizowanie seminariów i pokazów związanych z produktem
  • Udział w konferencjach zewnętrznych,
  • Nawiązanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi decydentami,
  • Identyfikacja wymagań klienta,
  • Wsparcie Przedstawicieli Handlowych w oferowaniu najlepszego rozwiązania,
  • Wsparcie Przedstawicieli Handlowych w rozwoju produktu
  • Pomoc z zagadnieniami IT
  • Penłnienie funkcji technicznego wsparcia dla Przedstawicieli Handlowych
  • Zbieranie referencje od Klientów,

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: chemia, biotechnologia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium
  • Doświadczenie w pracy z systemami laboratoryjnymi
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Mile widziana znajomość SQL
  • Gotowość do podróży służbowych ( do 70% czasu pracy)

Korzyści

  • Dynamiczne środowisko
  • Rozbudowana opieka medyczna, w tym dentystyczna
  • Szkolenia produktowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Samochód Służbowy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

Sprzedaż and Marketing | IT and Telekomunikacja | Sprzedaż | Oprogramowanie | Specjalista | Kierownik / menedżer produktu | Chemia | IT | Produkt | Techniczny | Shop assistant