Połącz...

Specjalista ds. Produkcji Reklamowej

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 137427

Naszym Klientem jest uznana marka na rynku, działająca w branży poligraficznej. W związku z rozwojem struktur firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. Produkcji Reklamowej

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zleceń – wyceny w drukarniach, firmach transportowych
  • negocjowanie cen, wybór odpowiedniego dostawcy do danego zlecenia
  • nadzorowanie oraz kontrola zleceń
  • doradzanie handlowcom firmy w zakresie identyfikacji wizualnej, doboru i montażu urządzeń reklamowych, doboru nośników do druku
  • obsługa reklamacji i efektywne rozwiązywanie problemów
  • utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale produkcji Agencji Reklamowej (min. 2 lata)
  • wiedzą o nośnikach do reklam wielkoformatowych, a także druku offsetowego
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność planowania i określania celów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • proaktywna postawa i pozytywne nastawienie
  • umiejętność połączenia umiejętności komunikacyjnych i analitycznych
  • otwartość na nowe wyzwania

Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • pakiet szkoleń wewnętrznych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Produkcja | Marketing | Sprzedaż | Specjalista | Produkcja | Branża reklamowa | Agencje reklamowe |