Połącz...

Specjalista ds. procesów leasingowych

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 5-11-41726

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży SSC, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi Klienta ( dział finansów)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji leasingowej zgodnie z wewnętrznymi zasadami
  • Przygotowywanie kontraktów na podstawie danych w systemie
  • Monitorowanie zgodności dokumentacji z obowiązującym prawem i wewnętrznymi przepisami
  • Współpraca z dostawcami
  • Sporządzanie ofert dla obecnych i potencjalnych Klientów
  • Współpraca z Klientami w celu otrzymania pozytywnych relacji biznesowych

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie w obszarze ekonomicznym
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z procesami leasingowymi (mile widziane)
  • Proaktywne nastawienie do pracy
  • Znajomość języka angielskiego (min poziom B2)
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywność

  • Umowę o pracę na czas określony w pełnym wymiarze godzin (umowa na 1 rok z realną możliwością przedłużenia)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Specjalista | SAP | Raportowanie | Finanse | Finansowe | Ulepszanie | Leasing specialist