Połącz...

Specjalista ds. Power Point z j. Niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139387

Nasz Klient to globalna firma konsultingowa i poszukujemy dla niej pracowników.

Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:

  • Tworzenie prezentacji biznesowych w j. obcym
  • Tworzenie prezentacji biznesowych na różne tematy, w oparciu o podane wcześniej informacje
  • Praca z tekstem, czyli: tłumaczenia, edycja, poprawienie błędów wg. wytycznych i standardów Klienta.

Wymagania

Wymagania:
  • Język niemiecki na poziomie min. B2+/C1
  • Język angielski na poziomie A2+/B1
  • doświadczenie mile widziane, ale nie niezbędne, zapewnione szkolenia
  • Dobra znajomość MS Office, głównie Power Point
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, otwartość, pozytywne nastawienie
  • Nastawienie na klienta
  • Chęć pomocy innym, dzielenia się wiedzą

Korzyści

Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Multisport
  • Medicover (szerszy z darmową opieką dentystyczną)
  • Dodatki na lunch w Malta Office Park
  • Upominki (z okazji świąt, urodzin), vouchery na wyjścia kulturalne
  • Szkolenia, wyjazdy zagranicę w przypadku stanowisk HR i finansowych
  • Możliwość awansów i przejść pomiędzy działami
  • Bardzo wysoki profesjonalizm, dbałość o pracownika, wysokie standardy wdrożeń i szkoleń;
  • Jasna klarowna komunikacja
  • Ładne i komfortowe biuro na Malcie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

| Administration