Połącz...

Doradca podatkowy ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 130774

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko w zespole podatkowym ze znajomością języka niemieckiego.

Obowiązki:

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT oraz PIT dla międzynarodowych klientów firmy
  • koordynacja przepływu dokumentacji podatkowej
  • udział w doskonaleniu procesów i jakości pracy
  • przygotowywanie dokumentacji
  • kontakt z klientami w języku niemieckim

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze podatku VAT
  • przynajmniej dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • terminowość, nastawienie na cel

Korzyści

  • praca w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy
  • benefity pozapłacowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | IFRS | SAP | Vat | Podatki | Accounting methods specialist