Specjalista ds. planowania sprzedaży (język niemiecki lub niderlandzki)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 5-26-40723

We współpracy z naszym klientem, międzynarodową firmą z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. planowania sprzedaży

Główny zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Udział w tworzeniu planów rocznej sprzedaży
  • Naliczanie premii sprzedażowych dla handlowców rozlokowanych w różnych częściach Europy
  • Kontakt z dostawcami
  • Obliczanie wydajności procesów

Wymagania

  • Płynna znajomość języka niemieckiego lub niderlandzkiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Excel
  • Skupienie na szczegółach

Nasz Klient oferuje umowę o pracę oraz szereg benefitów pozapłacowych ( Multisport, prywatna opieka medyczna, itp)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Sprzedaż and Marketing | Analizy | Obsługa klienta | Sprzedaż | Administrator | Specjalista | Analityk | Asystent / asystentka | Konsultant | Planista | Eksport | Jednostka | Biznes | Marka | GSM | Projekt | Excel | Sales Officer