Połącz...

Specjalista ds. płac

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138969

Dla naszego Klienta - dostawcy energii elektrycznej - pilnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze płac chcących zdobyć doświadczenie w renomowanej firmie.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • przygotowywanie danych do listy płac
  • sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, PFRON
  • przygotowywanie dokumentacji dla instytucji tj. ZUS, US, komornik
  • opracowywanie danych, raportów, analiz na potrzeby działu płac
  • wprowadzanie danych do programu Płatnik

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajmość programu SAP i Excela- warunek konieczny!
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w miłej atmosferze

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Prawo | Administrator | Doradca | Asystent / asystentka | Konsultant | Specjalista | Administracja | Back office | Konsulting | Polityka kadrowa | Płace | Outsourcing | Biuro | Starszy / starsza | SSC | Payroll clerk