Połącz...

Specjalista ds. personalnych

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 24 dni temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 4-12-40744

Nasz Klient, znana międzynarodowa firma z branży produkcyjnej z okolic Poznania, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. personalnych.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Wystawianie zaświadczeń dotyczących zatrudnienia, zarobków i świadectw pracy
  • Prowadzenie administracji dotyczącej benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Wsparcie informacyjne dla pracowników firmy, w zakresie prawa pracy czy ubezpieczeń społecznych
  • Współpraca z instytucjami państwowymi (np. GUS)
  • Bieżąca obsługa wewnętrznych systemów, skrupulatne wprowadzanie danych etc.
  • Możliwość rozwoju i aktywnym uczestniczeniu w innych obszarach działu personalnego, np. szkoleń, rekrutacji, badań zaangażowania pracowników etc.

Wymagania

  • Ok. 3- letnie doświadczenie w dziale personalnym
  • Mile widziane doświadczenie w strukturach międzynarodowej organizacji
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie z systemami: Płatnik, PFRON; znajomość SAP HR, Simple byłaby atutem
  • Skrupulatność
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Motywacja i chęci do dalszego rozwoju w obszarze HR
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w firmie o wysokich standardach
  • Pełne wdrożenie w stanowisko
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Specjalista | HR | Polityka kadrowa | Back office | Biuro | Płace | HR Specialist