Połącz...

Specjalista ds. Operacji Bankowych

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134085

Naszym Klientem jest jedna z największych firm zajmujących się doradztwem finansowym oraz bankowością inwestycyjną. Posiada ona swoje oddziały w każdym z centr finansowych na świecie. Obecnie w związku z rozwojem oddziału w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Operacji Bankowych z biegłą znajomością języka angielskiego.

Obowiązki:

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby kontrahentów oraz innych oddziałów firmy
  • analiza danych, przygotowywanie wniosków i rekomendacji
  • rozliczanie derywatów w terminach
  • ocena ryzyka inwestycyjnego dla poszczególnych operacji giełdowych
  • zarządzanie aktywami klientów międzynarodowych
  • aktywna współpraca z oddziałami z całego świata i doradztwo klientom

Wymagania

  • Biegła znajomość angielskiego
  • Przynajmniej dwa lata doświadczenia lub na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz podejmowania samodzielnych decyzji w zależności od sytuacji na rynku, wielozadaniowość, dokładność
  • Umiejętność oceny ryzyka inwestycyjnego
  • Umiejętność analizy i specyfikacji wymagań klientów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • Otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • praca w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • pakiet dodatkowych benefitów
  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych firmy
  • dobre warunki pracy w sprzyjającej kulturze korporacyjnej
  • możliwość udziału w unikatowych w skali globalnej projektach

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Bankowość | Analityk | Zarzadzanie aktywami | Korporacja | Działanie | Ryzyko |