Połącz...

Specjalista ds. Obsługi Zamówień z j. niemieckim

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 200 - 6 300 PLN/m
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 1-26-41677

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do działu obłsługi zamówień na stanowiska poziomu Młodszy Specialista / Specjalista / Starszy Specjalista.

Zadania:

  • zarządzanie zamówieniami w systemie
  • zadania administracyjne
  • kontrola jakości oraz tworzenie raportów
  • kontakt z klientami przez mail lub telefon
  • weryfikacja i monitoring dokumentów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentacji
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • płynny niemiecki min. B2+/C1.
  • dobry angielski min. B2
  • doświadczenie w administracji zamówieniami lub W SSC/BPO będzie mile widziane
  • doświadczenie z SAP lub innym ERP mile widziane.

Korzyści

  • umowa o pracę
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz rozwój zawodowy
  • praca w miedzynarodowych strukturach
  • rozszerzeone ubezpieczenie medyczne
  • ubezpieczenie na życie
  • karta sportowa
  • Cafeteria Program

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Wsparcie | Administracja | Back office | Klient | Przyjmowanie zamówień | Consultant