Połącz...

Specjalista ds. Obsługi Zamówień z j. niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 dni temu
Nr Ref. 139808

Treść oferty

  • zarządzanie zamówieniami w systemie
  • zadania administracyjne
  • kontrola jakości oraz tworzenie raportów
  • kontakt z klientami przez mail lub telefon
  • weryfikacja i monitoring dokumentów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentacji
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

  • płynny niemiecki min. B2+/C1.
  • komunikatywny angielski min. B2
  • doświadczenie w administracji zamówieniami lub W SSC/BPO będzie mile widziane
  • doświadczenie z SAP lub innym ERP mile widziane.

Korzyści

  • umowa o pracę
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz rozwój zawodowy
  • praca w miedzynarodowych strukturach
  • ubezpieczenie medyczne
  • karta sportowa

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Administrator | Specjalista | Wsparcie | Urzędnik | Back office | Język | Klient | Biuro | Customer support