Połącz...

Specjalista ds. obsługi zamówień - branża stalowa

Lokalizacja świętokrzyskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139761

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży stalowej. Do kieleckiego biura firmy poszukujemy specjalisty ds. obsługi zamówień.

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • kompleksowa obsługa bieżących klientów
  • reagowanie na zapytania ofertowe
  • tworzenie ofert, specyfikacji kosztorysów
  • wsparcie inżynierów sprzedaży w sprawnym prowadzeniu procesów sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w dziale handlowym, obsługi klienta itp. w firmie o profilu przemysłowym
  • doświadczenie w branży stalowej (min. 6 miesięcy)
  • umiejętność pracy z programami pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint)

Korzyści

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • program szkoleniowy
  • możliwości awansu
  • praca dla znanej, renomowanej firmy międzynarodowej

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Sprzedaż and Marketing | Administracja | Urzędnik | Specjalista | Back office | Techniczny | B2B | Back office worker