Specjalista ds. obsługi reklamacji ze znajomością j. niemieckiego

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 dni temu
Nr Ref. 4-26-41606

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwjającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko - Specjalista ds. obsługi reklamacji ze znajomością j. niemieckiego.

Miejsce pracy:
Września

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i analiza reklamacji
  • obsługa mailowa i telefoniczna Klientów W Polsce i Niemczech
  • dbanie o terminowość obsługi zgłoszeń
  • udzielanie Klientom informacji o procesie obsługi
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i wysoki poziom satysfakcji klientów
  • stała współpraca z działem eksportu i produkcji
  • obsługa programu ERP.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego min. na poziomie B2
  • mile widziale uprzednie doświadczenie w obszarze obsługi Klienta/dziale handlowym/reklamacji
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • mile widziana znajoność j. angielskiego
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • samodzielność w działaniu.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • dostęp do szkoleń
  • karta Multisport
  • przyjazna atmosferta pracy w komfortowym biurze we Wrześnii
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Obsługa klienta | Sprzedaż | Produkcja | Jakość | Administrator | Specjalista | Asystent / asystentka | Projekt | Sprzedaż | Obsługa / serwis | Department | Eksport | Logistyka | Produkt | Logistics specialist