Połącz...

Specjalista ds. obsługi reklamacji z j. holenderskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 7 000 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 138984

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Specjalisty ds. obsługi reklamacji z j. holenderskim.

Zakres obowiązków:

  • odbieranie oraz sprawdzanie zapytań/reklamacji klienta,
  • dbanie o terminowe rozpatrywanie zapytań,
  • monitorowanie procesu fakturowania,
  • kontakt z zespołem customer service,
  • możliwość udziału w procesie migracji.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w korporacyjnym środowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomosć języka holenderskiego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dokładność i rzetelność,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubepieczenie, karta lunchowa),
  • możliwośc rozwoju w międzynarodowych strukturach,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy dyskrecję.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Lider zespołu | Specjalista | Supervisor | BPO | Techniczny | Klient | Język | Helpdesk | Telemarketing | Back office worker