Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i angielskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135935

Jeżeli znasz język niemiecki i angielski w stopniu dobrym oraz poszukujesz nowych doświadczeń zawodowych zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z obszaru outsourcingu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zadania:

  • mailowa obsługa klienta w zakresie reklamacji,
  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy,
  • zapewnienie należytego rejestrowania dokumentacji zgodnie z polityką firmy,
  • monitorowanie przeterminowanych należności.

Wymagania

Wymagania:
  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (poziom B2),
  • doświadczenie w dziale obsługi klienta,
  • dobra znajomość arkusza Excel,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z klientem,
  • moliwość rozpoczęcia pracy w ciągu kilku dni.

Korzyści

Korzyści:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • praca w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się organizacji.

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Klient | Finanse |