Połącz...

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137455

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży turystycznej, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi niemieckojęzycznego Klienta

Zakres obowiązków:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami niemieckojęzycznymi
  • Prowadzenie aktywności w mediach społecznościowych
  • Dostarczanie wysokiej jakości usług z zakresu obsługi Klienta
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów Klientów
  • Odpowiadanie na zapytania Klientów

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność

Korzyści

  • Umowa o pracę na czas określony
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Specjalista | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Klient | BPO |