Połącz...

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 3 700 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138836

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży turystycznej, poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi niemieckojęzycznego klienta

Zakres obowiązków:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi z branży turystycznej
  • Prowadzenie aktywności w mediach społecznościowych
  • Dostarczanie wysokiej jakości usług z zakresu obsługi klienta
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów
  • Odpowiadanie na zapytania klientów
  • Udział w szkoleniach, praca w zespole, pomoc innym członkom zespołu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność

  • Umowa o pracę na czas określony (18 miesięcy z możliwością przedłużenia)
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej firmy
  • Pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Specjalista | Wsparcie | Administrator | Przedstawiciel | Pierwsza linia wsparcia | Klient | BPO | Turystyka | Młodszy / młodsza | Customer support